SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ

Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Sprzątanie pomieszczeń biurowych to kolejny produkt oferowany przez naszą firmę. Wykonujemy usługę sprzątania zarówno w małych firmach, o małej powierzchni biurowej, jak również dużo większych biurowcach, gdzie powierzchnia jest kilka, a nawet kilkanaście razy większa.

Nasze usługi sprzątania to zarówno podstawowy zakres czynności jak i czynności wykonywane pod indywidualne wymagania Klientów: okresowe mycie mebli - szafek wewnątrz, rozmrażanie - mycie lodówek, konserwacja - zabezpieczanie podłoży czy cyklicznie czyszczenie żaluzji lub wertikali. Każdorazowo możemy również uzupełnić artykuły higieniczne - mydło, ręczniki, papier - które możemy również dostarczać dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach!


Biura szkoły i obiekty użyteczności publicznej

Dokonujemy sprzątania wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, szkół, biur. Sprzątamy również duże zakłady przemysłowe oraz szkoły przy użyciu specjalistycznych środków.
Dzięki zastosowaniu przez nas profesjonalnych środków chemicznych nie ma dla nas trudnych plam i zabrudzeń. Nawet te najbardziej uciążliwe znikają bez śladu.

Wykonujemy również okresowe doczyszczanie, mycie elewacji, a także okresową dezynfekcję.


Teleskopowe mycie okien

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również mycie okien. Nasza oferta obejmuje zarówno mycie okien wszelkiego rodzaju zarówno drewnianych, jak i plastikowych oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń ram i parapetów. Jak również mycie okien po remontach, mające na celu usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń pobudowlanych lub poremontowych np. zanieczyszczenia gipsowe, farbami usuwanie folii itp.


Czyszczenie podłóg - ręczne i maszynowe
sprzątanie marketów
Wykonujemy zarówno czyszczenie, jak i doczyszczanie podłóg każdego rodzaju.
Sprzątamy podłogi zarówno małego metrażu, jak i dużych posadzek w halach magazynowych czy centrach handlowych i logistycznych. Przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie powierzchni, kleje smary farby i inne popularne zabrudzenia przemysłowe nie stanowią dla nas żadnego problemu.


Firmy budowlane - sprzątanie po budowie

Naszą ofertę kierujemy również do firm budowlanych lub podwykonawczych, jako podwykonawca w procesie oddania gotowego budynku do użytku.
Czyszczenie podłóg wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn szorujących, bezprzewodowych o wysokiej wydajności i przystosowanych do pracy w każdych warunkach. To pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie wszelkiego typu zabrudzeń. Stosowane przez nas chemikalia znakomicie usuwają wszelkiego rodzaju pozostałości budowlane w postaci pyłów, osadów i pozostałości farb.


Sprzątanie po remontach

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zarówno po remontach, jak i nowo powstałych. Usługa sprzątania obejmuje cały zakres czynności począwszy od mycia okien, ram i drzwi po podłogi oraz mycie armatury kuchennej i glazury. Na życzenie Klienta wykonujemy pełen zakres usług, umożliwiając oddanie do użytku końcowego bądź tylko częściowe sprzątanie złożone z wybranych przez Klienta usług. Zapewniamy również personel na bieżąco usuwający zabrudzenia w określonych godzinach.


Zabezpieczenie podłóg

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kompleksowe zabezpieczenie podłóg każdego rodzaju. Począwszy od drewna po kamień czy linoleum, każdą podłogę jesteśmy w stanie zabezpieczyć, stosując środki zabezpieczające z najwyższej półki.
Praktyka pokazuje, że niezabezpieczenie podłóg, a nadanie im tylko połysku po niedługim czasie, daje wyniki jeszcze gorsze niż przed "akrylizacją". Każda podłoga jest inna i wymaga odpowiedniego podejścia i odpowiednich środków zabezpieczających. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala skutecznie dobrać i zaaplikować środki zabezpieczające tak, aby efekt był najlepszy z możliwych.
Zajmujemy się również odnawianiem podłóg.

SPRZĄTANIE PARKINGÓW

Sprzątanie mniejszych parkingów wykonujemy w sposób sprzątanie parkingówtradycyjny za pomocą miotły, natomiast duże powierzchnie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Nasza firma jest wyposażona w profesjonalne maszyny czyszczące i sprzątające, które pozwalają w sposób precyzyjny zamieść, wymyć i wypolerować powierzchnie podłoża.

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia parkingów i garaży zarówno podziemnych, jak i naziemnych. Przy użyciu odpowiednich środków chemicznych i urządzeń jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia typu: piasek, błoto, ślady opon, smary i oleje, itd.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą!>>